Zespół


MACIEJ BALCEROWSKI
Prezes Zarządu

Doktor nauk prawnych, specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym oraz dystrybucji ubezpieczeń. Z branżą ubezpieczeniową związany od 2012 roku. Zdobywał doświadczenie jako prawnik i underwriter w polskich oraz zagranicznych kancelariach prawnych oraz zakładach ubezpieczeń. Posiada doświadczenie w tworzeniu oraz zarządzaniu produktem ubezpieczeniowym, a także w opracowywaniu modeli dystrybucji ubezpieczeń.
Autor licznych artykułów z zakresu prawa ubezpieczeniowego, opinii prawnych i komentarzy.  Jego pasją są podróże oraz żeglarstwo.
W ramach U-Solutions odpowiada za działalność szkoleniową oraz rozwój produktów ubezpieczeniowych.

Tel. +48 690 027 004 | maciej.balcerowski@u-solutions.pl | LinkedInMIKOŁAJ GŁOWACKI
Wiceprezes Zarządu

Od 2000 roku związany zawodowo z branżą ubezpieczeniową, głównie w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych i współpracy z brokerami. Zdobywał doświadczenie jako Koordynator Produktu i Dyrektor Sprzedaży oraz Underwriter. Zajmował się tworzeniem i wdrażaniem programów ubezpieczeniowych, underwritingiem oraz pozyskiwaniem nowych partnerów do współpracy i sprzedaży. Początkowo pracował w firmach brokerskich, a następnie w towarzystwach ubezpieczeniowych: Compensa, Proama oraz D.A.S.
W wolnym czasie lubi słuchać muzyki rockowej oraz kolekcjonuje stare polisy.
W ramach U-Solutions odpowiada za rozwój sprzedaży i relacje z Klientami.

Tel. +48 502 652 144 | mikolaj.glowacki@u-solutions.pl | LinkedInOLIWIA PECHT
Młodszy Prawnik

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą ubezpieczeniową związana od 2018 roku. Doświadczenie zdobywała odbywając staże w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie, polskich kancelariach prawnych oraz pracując dla międzynarodowego brokera ubezpieczeniowego.  W U-Solutions odpowiada za wsparcie w zakresie obsługi prawnej.

Wolne chwile przeznacza na gotowanie i programy kryminalne.

Tel. +48 535 515 909 | oliwia.pecht@u-solutions.pl | LinkedIn